W niedzielę, 17 maja, podczas Mszy Świętej o godz. 11:00 wspólnie dziękowaliśmy Panu Bogu za 50 lat kapłańskiej posługi o. Kornela Filipowskiego.
To piękny jubileusz i wyjątkowa okazja, aby wyrazić wdzięczność za lata modlitwy, posługi i obecności pośród naszej wspólnoty.