Transmisja na żywo z kościoła Narodzenia NMP w Lubiniu

30 marca 2021

TRIDUUM PASCHALNE:

- w Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18:00, po liturgii kościół będzie otwarty do godz. 22:00,
- w Wielki Piątek obowiązuje post ścisły; czuwanie od godz. 13:00 do Liturgii Męki Pańskiej o godz. 18:00 i po niej adoracja do godz. 22:00,
- w Wielką Sobotę początek adoracji o godz. 13:00 do Wigilii Paschalnej o godz. 22:00.
Podczas czuwań i adoracji zachowujemy milczenie.
-  W I i II ŚWIĘTO ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, zamiast o godz. 19:00 msza św. będzie o godz. 15:00.
UWAGA! Podczas Triduum Paschalnego i Świąt otwarte będą tylko główne drzwi kościoła; po wejściu 34 osób zostaną one zamknięte. Osoby będące na zewnątrz będą mogły przyjąć komunię św. po zakończeniu liturgii.
Dostępna będzie transmisja na żywo z Lubinia. Przekaz będzie dostępny na profilu parafii Narodzenia NMP w Lubiniu na facebooku: https://www.facebook.com/OpactwoBenedyktynow ; szczegóły na zdjęciu poniżej.

90 0.076202154159546