Terminarz nabożeństw

19 stycznia 2020

TERMINARZ

- W dni powszednie msza św. wieczorna jest przez cały rok o godz. 18:00,

- w pierwsze soboty miesiąca i 13 dnia miesiąca o godz. 18:00 odmawiany jest Fatimski Różaniec i po nim msza wieczorna.

- W poniedziałki na mszy wieczornej przez wstawiennictwo św. Leonarda, modlimy się o pomoc Miłosierdzia Bożego w przezwyciężeniu wszelkich zniewoleń i zagrożeń.

- W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele Matki Bożej.

- Bardzo proszę o przekazywanie tajemnic ŻYWEGO ROŻAŃCA w pierwszą niedzielę każdego miesiąca.

- Msze święte zbiorowe za zmarłych są w niedziele o godz. 19:00 dwa razy w miesiącu.

- Biuro parafialne czynne codziennie bezpośrednio po porannej mszy św. oraz  w piątki po wieczornej.