Kurs przedmałżeński

2 marca 2020

KOMUNIKAT

W trosce o bezpieczeństwo narzeczonych, jak i osób prowadzących katechezy przedmałżeńskie, w związku z działaniami podejmowanymi przez władze państwowe i samorządowe w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, informujemy:

Do odwołania zostają zawieszone wszystkie spotkania w ramach bezpośredniego przygotowania do małżeństwa we wszystkich parafiach Archidiecezji Poznańskiej tj. katechezy przedmałżeńskie i poradnie przedmałżeńskie.
ks. dr Paweł Pacholak
Dyrektor Referatu Duszpasterstwa Rodzin